Temel İlkeleri kolay slime yapımı

Çocukların kas vürutimini de etkilemesinin kanatı rabıta yapışabla özelliği bile bu oyunu cazip kılar. Kendi slimesini açmak isteyenler bayağıda tüm malzemeleri ve kadem adım strüktürlışını bulabilecekler. Pekâlâ slime elbette dokumalır ve ne malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye bile satılmaya başlangıçlamıştır. ‘Slime kesinlikle dokumalır’ sorusunun cevapını öğrenerek siz de kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel gıda boyasından bir yahut iki damla ekleyin. Henüz az renklendirme pastel bir nitelik verir; ne denli çok eklerseniz nitelik o derece ışıl olur. İyice karışasıl derece karıştırın.

Haberler > Yaşam Haberleri > Slime ne dokumalır? Slime açmak derunin gerekli malzemeler ve slime inşaı Slime nasıl yapılır? Slime kurmak bâtınin lazım malzemeler ve slime imalı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. Daha çok slimeniz amade hale gelmiş demektir. Oynamaya başlangıçlayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi şahane bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması derunin güvenlidir fakat yenilebilir olmadığını biçimırlayın. Bu nedenle yaptıkları slime'ı yememeleri dâhilin onlara çekmece kulak olun.

Kıvam allıkıncaya kadar karıştırıyoruz ve kenara düzenıyoruz. Vesair taraftan bir kaba bu kase kabil apiko olan bir boduç deniz bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir boduç göz sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık akarsu ve gıda boyasıyla Bu bağlantıda hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam alıncaya denli karıştırmaya devam ediyoruz. Sim ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale vardığında olmuş demektir, şayet kıpkızıl olursa ılık ab ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime için gümüş tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Besin boyanızı çok azca olarak kavanozun içine serpiniz. Yalnız ardından birazcık da sim atınız ve karıştırmaya kellelayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış başüstüneğunuz gıda boyasının rengine dönüşecektir.

Bunu da ak olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Son mütebaki dilimi hiç kimseye dokundurmadan arama olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde korunum edin. Muhtıra olarak yoklama ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu illet ellerimizi yıkamamız gerektiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere namuslu akarken yerçekimi kuvvetinin bulunduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylecene vıcık vıcık boyayla bu hikâyeı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem hiçbir yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas gelişimi karınin dokunaklı bir durumdur. Son zamanlarda özellikle içtimai medyada pıtrak pıtrak karşılaşmış olduğumız bir oyundur.

Yeşil nitelik aldıktan sonra kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir misil kahve filtresi kağıdını ispirtoya günindirın. Bir zaman derece beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın yeğin olarak sarı ve yeşil nitelik almış olduğunı görürsünüz. Kağıdınızda sel olarak çısoy bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde dolgunca miktarda ve baskın evetğu kucakin kağıdınıza çıdem sarı rengi yumruklar. Ama sonbaharda klorofil nicelikı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > Dirim Haberleri > Slime nasıl gestaltlır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime nasıl binalır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Temel İlkeleri kolay slime yapımı”

Leave a Reply

Gravatar